Szerző Téma: btc-arbs  (Megtekintve 4356 alkalommal)

nbaji

• Ügyletszám: (0)
  • újonc
  • *
btc-arbs
« Dátum: Március 02, 2014, 02:00:42 pm »
Ezt ismeritek?
https://btc-arbs.com/referral/nbaji
jónak tűnik...

kovicoin

• Ügyletszám: (2)
  • kvázi-tag
  • **
Re:btc-arbs
« Válasz #1 Dátum: Március 02, 2014, 04:23:27 pm »
Nem akarok unnepronto lenni, de ezek a "tarold nalunk a btc-det es fizetunk kamatot" tipusu ponzi oldalaknak csak siras lesz a vege.

Idézet
BTC-Arbs creates an investment pool using the funds of our investors (both fiat and Bitcoin). In return for letting us use their funds, we issue daily returns based on our arbitrage opportunities. These daily returns vary from minimal (As low as 0.01%) in the case of a day with limited arbitrage opportunities, and relatively large (as high as 10%) in the case of a day with numerous arbitrage opportunities due to market fluctuations. Due to the fact that we are using arbitrage as a means of profit, there is never any risk to the funds in the system. Arbitrage is essentially a "low to no risk" investment, due to the fact that any Bitcoins that we purchase are sold within seconds of them being purchased on another exchange. After extensive study of the Bitcoin markets, we have found that there has essentially never been a situation where an arbitrage opportunity would produce a loss.

nbaji

• Ügyletszám: (0)
  • újonc
  • *
« Válasz #2 Dátum: Március 03, 2014, 03:44:05 pm »
Hát nagyobb összeget én sem mernék ott tárolni, de 1-2 btc belefér. Én 1 btc-t küldtem be, eddig működik az, amit a results menü alatt látni. Majd kiderül...

BTC seller

• Ügyletszám: (1)
  • újonc
  • *
« Válasz #3 Dátum: Március 03, 2014, 04:02:30 pm »
Az arbitrázs működik és a kockázat is szinte zéró, vagy nagyon ahhoz közeli. Annyi csak, hogy nincs értelme megosztani a pénzed mással és rájuk bízni a dolgot, csinálhatod magadnak is, nem lesz belőle kevesebb haszon.

kovicoin

• Ügyletszám: (2)
  • kvázi-tag
  • **
« Válasz #4 Dátum: Március 03, 2014, 04:31:50 pm »
Arbitrage mukodik, az rendben van.

A 'szinte zero' talan kis tulzas, gondolj bitcoin-24 -re vagy mt.gox -ra stb.

A masik problemam, hogy valami olyan beszolas van az oldalon, hogy az exchangek 6 confirmationre varnak, es emiatt kell a sokkal nagyobb budzse, amiert emberek coin befekteteset varjak.

A valosagban inkabb fiat-al es crypto parokkal erdemes jatszani, kulonbozo exchangek kozott, a tobb bitcoin pedig azon nem segit. Nekem santit ez a dolog.

Ha valaki csinal egy ilyen oldalt, sokkal egyszerubb az uj befektetok penzebol kamatoztatni a regieket aztan egy ido utan lehuzni a rolot, mint komolyan dolgozni vele. Es kivulrol nem latszik a kulonbseg, egesz addig mig nem keso.

Az ilyen oldalakon tipikusan benn kell tartanod egy millio erteku btc-t, hogy mondjuk napi ezrest megkeress. Szerintem nem eri meg a kockazatot de lehet mas szerint igen, szoval felolem hajra... De en szoltam :-)

BTC seller

• Ügyletszám: (1)
  • újonc
  • *
« Válasz #5 Dátum: Március 03, 2014, 04:42:21 pm »
ja ezzel tök egyetértek, ez a weboldal butaság szerintem, mert azt csinálják amit én is tudnék saját magamnak a saját pénzemből csinálni, csak leveszi a részét pluszban.

a 0% kockázatot az arbitrázs ügyletre értettem, tényleg mp-ek alatt ki lehet használni az árkülönbséget. a kereskedési platform bedőlése sajnos, amint tapasztaljuk, elég számottevő kockázat. de maga az ügylet jól kivitelezhető, bár az is kamu amit írnak, hogy másodpercek alatt realizálják a hasznot, mert csak kiforrott tőzsdéken tart az utalás másodpercekig, ott pedig pont emiatt nincs is lehetőség arbitrázsra. egy jó negyed óra mire átér a bitcoin egyik oldalról a másikra, azalatt meg történhet bármi, erre is láttunk már példát.

Ha megbízol a kereskedési platformokban, azt hiszem ez a weboldal a bitstampel és a btc-evel foglalkozik, akkor magadnak is arbitrázsolhatsz, nem egy rocket-science.

Én azt mondanám nem az oldal bedőlése miatt nem éri meg, én azért nem arbitrázsolok mert az oké, hogy 10 perc alatt megfialtatom a pénzt és keresek 1-2-3%ot fixen, ez remek így, de amig a bitcoin átutalása percek kérdése, addig amiután pénzre váltottam és a pénz visszajön hozzám, aztán újra a kettő közül az olcsóbbik platformra, az akár 2 hét is lehet. Azalatt pedig sok esetben több pénzt lehet keresni, mint 1-3% ha egy helyen tartod a pénzed és a coinod és az árfolyamingadozásra bazírozol.

De nincs fix recept, embere válogatja ki mit szeret csinálni, ha lenne tuti módszer mindenki azt csinálná