Szerző Téma: Weboldal  (Megtekintve 2676 alkalommal)

meneruwa

• Ügyletszám: (0)
  • újonc
  • *
Weboldal
« Dátum: Január 11, 2014, 08:43:31 pm »
Tudom boldog, boldogtalan készít weboldalakat de én ezt most kipróbálnám pénz helyett bitcoinért. Természetesen csak egyet-kettőt mert kenyeret nem lehet bitcoinért venni. Viszont akit érdekelne keressen meg. Persze nem csillagászati bitcoinért kínálom a szolgáltatást inkább csak érdekességnek hátha beindul valami. Persze referenciát mutatok annak akit érdekel, amiatt nem verem nagydobra mert szerintem komolytalannak tartanának ha így hirdetném magam. (Bár lehet rosszul hiszem.) Alap bemutatkozó portfoliokat készítettem eddig, ingatlancégeknek, művészeknek, zenekaroknak (határoktól függetlenül, készítettem már Hollandiába, USA-ba is). Viszont nem komplett webáruházra kell gondolni ami 24 órás felügyeletet igényel. Egy alap weboldal HTML5 vagy CMS alapon 0,25 Bitcointól indul. Akit érdekel itt jelezhet.
« Utoljára szerkesztve: Január 11, 2014, 08:45:02 pm írta meneruwa »

ineackft

• Ügyletszám: (1)
  • kvázi-tag
  • **
Re:Weboldal
« Válasz #1 Dátum: Március 01, 2014, 04:25:39 am »
Hozzá webhoszting szolgáltatást tudok nyújtani:

.hu domain név regisztráció 2 évre + 1 Gb tárhely, php5, korlátlan db email cím, korlátlan adatforgalom, Plesk 11 kezelőfelület (ftp,dns, sql stb. beállítási lehetőségek webes interfészen) most csomagban 2évre:  ~0,08 BTC

https://bitpay.com/cart/add?itemId=VtgvWdntUUfJQ2d3p8eqRW
« Utoljára szerkesztve: Március 01, 2014, 04:28:32 am írta ineackft »