Szerző Téma: Bitcoin Robot  (Megtekintve 4589 alkalommal)

frici84

• Ügyletszám: (0)
  • tag
Bitcoin Robot
« Dátum: December 24, 2013, 11:41:33 pm »
Halli

Most tesztelek egy bitcoin robot nevű alkalmazást.

Bár egy valamit nem értek, kb 1 hete inditottam el a robotot be is raktam 0.5 btc-t, majd 1 nappal utána kivetem, mert -13 dollárba indított a, mondom inkább kiveszem mielőtt elvesztené nekem a btc-t, most elindítottam és 65 dollár heti profitot ír, bár ezt nem értem, hogy miért, mert én kivetem a btc-e fiókomból a bitcoint, nem is tudott mivel kereskedni. Nem értem mi az a 65 dollár profit.  :o
Na mindegy most beraktam 0.6 btc-t és a héten teszteljük valóban olyan megbízható-e, mint ahogy azt állítják.
Most megvárom az egész hetet, remélem nem búkja el nekem a btc-t :)

« Utoljára szerkesztve: December 26, 2013, 03:48:10 pm írta frici84 »

Jerky88

• Ügyletszám: (2)
  • újonc
  • *
Re:Bitcoin Robot
« Válasz #1 Dátum: December 25, 2013, 12:52:11 am »
Ha komolyan erre akarod bízni a pénzed akkor időt adj neki mindenképp. Néztem én is a kalkulátorokat és rövid távon veszteséget termelnek elméletileg (bár sose fogja utolérni a kézi kereskedést!).

getbtcnow2

• Ügyletszám: (4)
  • kvázi-tag
  • **
« Válasz #2 Dátum: December 25, 2013, 11:42:12 am »
Szia,
ezt a BTC robot alkalmazást én is néztem, nagyon jókat írnak róla, a SAJÁT oldalukon...
Tovább kutattam a hozzászólásokban más oldalakon, hát gyorsan elvetettem ennek a használatát!
A hozzászólók 90%-ának 1 hónappal később alig maradt BTC-je, pl, 10BTC-ből maradt 3, 8ból 6, stb, de mindenkinek kevesebb volt. Erre a BTCrobot hirdetője azt írta, hogy a program nem azt ígéri, hogy a BTC száma növekszik, hanem, hogy a befektetett pénzed értéke. A fenti emberek sem buktak sokat, mert épp akkor ment föl ~$1200-ra a BTC kb $300ról, de azóta biztosan szívják a fogukat. Jobban jártak volna, ha csak tárolják a tárcájukban... Viszont így a nem robotokkal kereskedőknek nagyobb esélyük van profit szerzésre :D

Szóval jól gondold meg a használatát!!!

üdv:
 getbtc

Jerky88

• újonc
  • *
« Válasz #3 Dátum: December 25, 2013, 12:34:19 pm »
Ebben milyen beállítási lehetőségek vannak? Mert amit én néztem abban százalékok voltak és volt hogy mikor adja el az egészet. Na most ezzel az a probléma hogy 1 perces statisztikán tisztán látszik a manipuláció és másodpercek alatt játszanak az árfolyammal 1,5$-t mondjuk a robotod pénzét meg be is húzták de közben ténylegesen alig változik a piac de ez az oldalakon nem látszik nem mutatja az ő statisztikájuk (btc-e).

Legyél te az emberi meghajtású bányagép. ;)

frici84

• tag
« Válasz #4 Dátum: December 27, 2013, 07:15:59 pm »

Van benne valami, mert megint elvesztett nekem egy kis BTC-t a robot, de az árfolyam emelkedése miatt most így még egy kicsi profitot is termelt, bár ha nem a robottal kereskedtem volna,  akkor jobban jártam volna, le is töröltem, lehet hosszabb távon jobban működne, nem tudom, de inkább visszatérítést kérek.
60 napos visszatérítési garancia van.  :(

getbtcnow2

• Ügyletszám: (4)
  • kvázi-tag
  • **
« Válasz #5 Dátum: December 27, 2013, 10:43:03 pm »
Ezzel kapcsolatban itt is van pár negatív vélemény: http://bitcoin.hu/forum/index.php?topic=664.0,
lehet jobban jársz, ha visszatérítést kérsz!

üdv:
 getbtc

pinkaa

• újonc
  • *
« Válasz #6 Dátum: December 28, 2013, 12:13:17 am »
frici84 a visszatérítés menetéről van valami információd?

frici84

• tag
« Válasz #7 Dátum: December 28, 2013, 01:00:48 pm »

Helló

60 napos visszatérítési garancia van a ClickBetter-nél, ha nem vagy megelégedve a robottal, kérsz egy vísszatéritést és elvileg 2-21 nap között vissza kapod a vásárlási összeget, legalább is nekem ezt írták:

Idézet
Your transaction has now been successfully refunded.

IMPORTANT: It can take 2 to 21 working days for your refund to show on your account.

manson

• újonc
  • *
« Válasz #8 Dátum: Január 20, 2014, 11:37:57 pm »
nekem is ezt íták, 1 hónapja... h visszautalják a pénzt.

Szerintetek kaptam valamit ? :) -250 $ ennyi..

frici84

• tag
« Válasz #9 Dátum: Január 26, 2014, 01:03:29 pm »

Én visszakaptam a vásárlási összeget! Elég gyorsan 1 héten belül....