Szerző Téma: Bitcoinera  (Megtekintve 4395 alkalommal)

frici84

• Ügyletszám: (0)
  • tag
Bitcoinera
« Dátum: Október 24, 2013, 12:03:05 pm »
Bitcoin Bank

Kamatozó bitcoin betétek!
Elvileg 6%-os kamatot ígérnek havonta a betétekre!

Bitcoinera
« Utoljára szerkesztve: November 17, 2013, 08:11:21 pm írta bitcoin »

kovicoin

• Ügyletszám: (2)
  • kvázi-tag
  • **
Re:Bitcoinera
« Válasz #1 Dátum: Március 02, 2014, 02:20:59 am »
Eleg egyertelmu, mi lesz a vege...

vkrisz81

• tag
« Válasz #2 Dátum: Március 03, 2014, 07:56:00 pm »
iszonyu pesszikmista vagy ezekkel kovi, de igazad van .. RESZBEN!
ez "CSAK" 6%ot kinal "havonta", en tudok olyan helyet ahol ennek tobbszoroset lehet elerni.
ismetlem lehet, mert tesztelűem es mukodik a dolog!
szoval van alternativa ezekben. hogy mit csinalnak nem tudom, nem neztem at az oldalt es nem tarsalogtam a vezetokkel, mielott ilyenbe beszallok mindig a vezetoket zargatm.. ha valaszolnak beszelgethetunk, ha passzivak akkor hagyoma faszba oket
amugy erdemes erre figyelni:"Program started September 2013."
azert azota eltelt fel ev.. azt nem figyeltem a deposiut barmikor lekerheto e vagy csak a futamido vegen.. mert ha barmikor akkor mi a gond?

kovicoin

• kvázi-tag
  • **
« Válasz #3 Dátum: Március 03, 2014, 09:14:14 pm »
Pesszimistanak tunhetek. Valosagban pont a forditottja vagyok, ahol indokolt (vagy legalabb nem ellen-indokolt).
Nem hiszed el mennyi ember sirta ki a vallamon magat elveszett coin miatt. Inputs.io (es a tobbi bitcoin site ami
Linode vps-eken futott), Bitcoinica, SR, Bitfloor, de ott voltak a web/wallet nelkuliek pl Ziggap, pirateat40 aki
kb ugyanezt a ponzit csinalta nagyban, de meg oldala se volt ugy tudom.

Az, hogy ki se veheted a penzed csak a futamido vegen az csak ratenne egy lapattal. De igy is para.

Megpedig azert, mert hiaba veheted ki 'barmikor', a dolog lenyege, hogy benn tartod, mert kell a kamat.
A 'barmikor' pedig nem foglalja magaban azt a pontot, amikor kikapcsoljak a withdrawalt, vagy szimplan
nem mukodik mert nincs annyi igazi bitcoin mint amennyit kiszednel.

Ez bizony nagyon sok dolog miatt elofordulhat. Gondolj csak mt.gox -ra. Jo nevu, sok szaz millios ceg, es
basztak egy szimpla osszehasonlitast csinalni user balance es igazi coinok kozott. Egy ilyen tipusu weboldaltol
miert varjuk akkor azt, hogy evekig mukodik, fizeti a 6%-ot havonta?

Szamoljunk! Havi 6%, ugye? Ahhoz, hogy napi 1,000 forintot keressunk (havi 30e - nem sok mindenre eleg), felmillio
forintot kell berakni. Ez azt jelenti, hogy tobb, mint 16 honapig benn kell tartanod a penzed ahhoz, hogy megduplazd, es kivedd a profitot, es akkor tartasz ott, hogyha masnap bezar a bazar, akkor 0-n vagy es nem vesztettel penzt.

Ez nalam egyertelmuen a 'messze nem eri meg a kockazatot' kategoria. Meg akkor se, ha ezek az oldalak a nagy atlagban
tisztesseges szandekokkal jonnenek letre, igazi mukodo '0 kozeli kockazatu' befektetesekkel a hatterben. Dehat ennek
kb pont az ellenkezoje igaz.

vkrisz81

• tag
« Válasz #4 Dátum: Március 04, 2014, 07:08:34 am »
Annyical azert kiegeszitebelek hogy 16 havi letetben tartas utan nem nullaban leszel mert van infi is.. Szoval legalabb 3-7%minusz a realerteke. Viszont jol sejtegetsz lehet ilyen tortenes is de aki nem kockaztat az nem is nyer. A legfontosabb hogy tudjunk egyutt elni dontesunk sulyaval.. Magyaran tudjuk elfogadni ha befwktettunk es uszik a penz. Ez is csak egy jatek csak draga jatekszer.. De ha esszel csinalod nem a rossz oldalan vegzed a f.nak :)

kovicoin

• kvázi-tag
  • **
« Válasz #5 Dátum: Március 04, 2014, 10:13:05 am »
Nalam az esszel csinalas az, hogy nem bizok meg vakon ilyen jott ment oldalakban amik a semmibol penzt igernek kockazat nelkul. :-)