Szerző Téma: Electroneum mobil "bányász"  (Megtekintve 4083 alkalommal)

superman

• Ügyletszám: (0)
  • újonc
  • *
Re:Electroneum mobil "bányász"
« Válasz #15 Dátum: Április 26, 2018, 06:45:53 pm »
Több infot esetleg kérhetünk, hogy hogy csinálod :) Vagy megtartod magadnak, hogy csinálod?

Totyamuri

• tag
« Válasz #16 Dátum: Április 28, 2018, 07:19:12 am »
EZEN az oldalon kezdtem el a Dice játékkal játszani (van sok játék, sok coin, belső váltó normális árfolyamon váltva) és az én taktikám: 25 alatti szám (ezen 3.9-es szorzó van) és valami nagyon alacsony téttel kezdek el játszani, ez a tét lesz az alaptétem. Pörgetek, ha bukok akkor duplázom a tétet, egészen addig amíg nem nyerek (ha már nagyon magas a tét akkor egy téttel kétszer is pörgetek, így kisebb a profit de nagyon az esély, hogy nem bukod el a pénzed), ha nyerek, akkor meg mindig visszatérek az alaptétemhez és újra kezdem a kört. Nagyon sok idő, türelem és ép ész szükséges az egészhez illetve még így is lehet simán bukni.
Ma befizettem 37ezer Doge Coint és ezzel a taktikával este 11től hajnali 4-ig játszottam, 206ezer Doge-t váltottam át BTC-re és utána forintra.

nik

• újonc
  • *
« Válasz #17 Dátum: Május 03, 2018, 01:04:51 pm »
Tehát akkor a rulettes piros/fekete, páros/páratlan szisztéma :D

A "rendes" online kaszinókban bot figyeli az alkalmazását, és ha huzamosabb ideig csinálod nagyobb téten, egyszer csak azt veszed észre, hogy 10-12-szer egymás után kipörgeti ugyanazt a variációt, a pénzed meg elfogyott.

Az irl kaszinókban meg bot figyeli, és nagyjából az első nyerő duplázásodnál udvariasan kitessékelnek az ajtón a biztonságiak, ahogy a blackjack asztaltól is felállítják a lapszámolókat (nem, nem csak a filmekben).

Remélhetőleg a cryptokaszinókban elég pénzt keres a bank, hogy egy ideig még működjön a dolog :D

Totyamuri

• tag
« Válasz #18 Dátum: Május 03, 2018, 04:21:54 pm »
Figyi, én tegnapi napon betettem 0.14 BTC-t a kaszinóba és 0.35-el szálltam ki :D

Totyamuri

• tag
« Válasz #19 Dátum: Május 04, 2018, 02:03:30 am »
Felvettem mindenkit barátnak az oldalon :D írhattok ott is pm-et ha kérdésetek van, hamarabb észre veszem ott

moimre

• újonc
  • *
« Válasz #20 Dátum: Május 05, 2018, 11:55:06 am »
Sziasztok!
177 ETN pendingel nálam április 10 óta és nem kerül a számlámra az 50 mellé. Hol hibázok? Tudnátok segíteni? Köszönöm.

Totyamuri

• tag
« Válasz #21 Dátum: Május 05, 2018, 02:09:39 pm »
Sziasztok!
177 ETN pendingel nálam április 10 óta és nem kerül a számlámra az 50 mellé. Hol hibázok? Tudnátok segíteni? Köszönöm.

Írj az Electroneum staffnak, nem nálad a hiba hanem náluk. Már kijavították a bakit ami volt tehát már ki kellett volna utalnia.

moimre

• újonc
  • *
« Válasz #22 Dátum: Május 05, 2018, 06:01:25 pm »
köszi a választ, csak nem tudom, hogy hová kell írnom

nik

• újonc
  • *
« Válasz #23 Dátum: Május 11, 2018, 07:48:26 am »
Több infot esetleg kérhetünk, hogy hogy csinálod :) Vagy megtartod magadnak, hogy csinálod?

Az elmúlt napokat a dolog tesztelésével töltöttem. Felemás az eredmény, szóval senki ne vizualizálja a gyors meggazdagodást.

A módszer neve martingale, az 1700-as évek óta létezik, néha divatosabb, néha nem, és hogy "biztosan" nyerő legyél a végén, vagy a világ minden pénze kell (akkor miért is játszol, ugyebár), vagy Fortuna személyes pártfogása.

Hogy meggyorsítsam a folyamatot, scriptet használtam (ha valaki mégis próbára tenné a szerencséjét, megadom a nevét, letöltését). Mivel a nevezett oldalon nem működik, egy másik provably fair (blokklánc alapú véletlenszám-generátort használnak, amely leellenőrizhető és manipulálhatatlan) kaszinót kerestem.

Először a fenti módszert próbáltam, kis egyenleggel, kis téttel. A kis tét a kezdőtőke 1/50000-től indult, de inkább 1/100000 volt. Amit nyertem, azt el is vesztettem.
Mivel a bot számtalan kalibrálási lehetőséget ad, nagyjából 8-10 különböző beállítással csináltam még tesztet, ebből 2-3 volt, amely a valóságban is működőnek bizonyult a meghatározott keretek között. Hosszú távon egyik sem adott plusz hozamot. +50%, -30%, -80%, +100%, teljesen vegyes teljesítmény.

A sima 50%-os duplázás, a 25 alatti duplázás, a kettesével duplázás hosszabb,  a nyerő ötszörözés csupán rövid távon adott pluszot, és ugyanolyan rövid távon le is tudta nullázni az induló összeget.

A leghosszabb időtartam, mikor működni hagytam a botot, 13 óra volt, ez alatt 50ezer+ dobást játszott meg, 200%-os profitból 50% mínuszt csinált.
Persze ha árgus szemekkel figyeled a működést, apránként ki lehet venni a pluszokat, HA tényleg szerencséd van, és jól eltalálod a kilépési pontot.

Eseti szerencsét hozhat a dolog, amikor nyer valaki, itt érdemes kivenni a betett tőkét, és tovább játszani a "bank pénzével".

Tehát ha valaki különösen szerencsés, érdemes próbát tenni vele aprópénzzel, máskülönben nem javaslom.

Gyakori tévedés, hogy a dobások sormintát adnak, tehát nem futhatsz bele egy végleges rossz sorozatba. A dobások NEM SORMINTA alapján jönnek, a nyerési esély minden egyes dobásnál a nulláról újraindul.

A 25 alatti duplázásnál pl. 1/100000 téttel a 24. rossz dobással elveszted a teljes összeget.

Szóval játéknak jó, kiemelten szerencsés embereknek is jó, ha ref-linkkel be tudsz hozni 10 embert magad alá, úgy is jó, amúgy szerintem kerüljétek.

Totyamuri

• tag
« Válasz #24 Dátum: Május 11, 2018, 04:38:54 pm »

Az elmúlt napokat a dolog tesztelésével töltöttem. Felemás az eredmény, szóval senki ne vizualizálja a gyors meggazdagodást.

A módszer neve martingale, az 1700-as évek óta létezik, néha divatosabb, néha nem, és hogy "biztosan" nyerő legyél a végén, vagy a világ minden pénze kell (akkor miért is játszol, ugyebár), vagy Fortuna személyes pártfogása.

Hogy meggyorsítsam a folyamatot, scriptet használtam (ha valaki mégis próbára tenné a szerencséjét, megadom a nevét, letöltését). Mivel a nevezett oldalon nem működik, egy másik provably fair (blokklánc alapú véletlenszám-generátort használnak, amely leellenőrizhető és manipulálhatatlan) kaszinót kerestem.

Először a fenti módszert próbáltam, kis egyenleggel, kis téttel. A kis tét a kezdőtőke 1/50000-től indult, de inkább 1/100000 volt. Amit nyertem, azt el is vesztettem.
Mivel a bot számtalan kalibrálási lehetőséget ad, nagyjából 8-10 különböző beállítással csináltam még tesztet, ebből 2-3 volt, amely a valóságban is működőnek bizonyult a meghatározott keretek között. Hosszú távon egyik sem adott plusz hozamot. +50%, -30%, -80%, +100%, teljesen vegyes teljesítmény.

A sima 50%-os duplázás, a 25 alatti duplázás, a kettesével duplázás hosszabb,  a nyerő ötszörözés csupán rövid távon adott pluszot, és ugyanolyan rövid távon le is tudta nullázni az induló összeget.

A leghosszabb időtartam, mikor működni hagytam a botot, 13 óra volt, ez alatt 50ezer+ dobást játszott meg, 200%-os profitból 50% mínuszt csinált.
Persze ha árgus szemekkel figyeled a működést, apránként ki lehet venni a pluszokat, HA tényleg szerencséd van, és jól eltalálod a kilépési pontot.

Eseti szerencsét hozhat a dolog, amikor nyer valaki, itt érdemes kivenni a betett tőkét, és tovább játszani a "bank pénzével".

Tehát ha valaki különösen szerencsés, érdemes próbát tenni vele aprópénzzel, máskülönben nem javaslom.

Gyakori tévedés, hogy a dobások sormintát adnak, tehát nem futhatsz bele egy végleges rossz sorozatba. A dobások NEM SORMINTA alapján jönnek, a nyerési esély minden egyes dobásnál a nulláról újraindul.

A 25 alatti duplázásnál pl. 1/100000 téttel a 24. rossz dobással elveszted a teljes összeget.

Szóval játéknak jó, kiemelten szerencsés embereknek is jó, ha ref-linkkel be tudsz hozni 10 embert magad alá, úgy is jó, amúgy szerintem kerüljétek.

Tetszik ahogy levezetted az egészet :D de direkt nem használtam scriptet se az auto bettinget. Nem tudom beleírtad-e a scriptbe vagy valami, de azt a fontos mozzanatot nem láttam a levezetésedbe, hogy magasabb tét után duplán teszek meg egy tétet és utána kétszerezek. így lassabban érem el a tétem. Illetve ha érzem, hogy a betett balance alá esne nagyon mélyen a következő tét akkor nem kockáztatok (najó, néha de) de inkább visszamegyek a legelejére és újrakezdem mivel addig csak a "bank" pénzét buktam.

nik

• újonc
  • *
« Válasz #25 Dátum: Május 11, 2018, 09:35:39 pm »
Tetszik ahogy levezetted az egészet :D de direkt nem használtam scriptet se az auto bettinget. Nem tudom beleírtad-e a scriptbe vagy valami, de azt a fontos mozzanatot nem láttam a levezetésedbe, hogy magasabb tét után duplán teszek meg egy tétet és utána kétszerezek. így lassabban érem el a tétem. Illetve ha érzem, hogy a betett balance alá esne nagyon mélyen a következő tét akkor nem kockáztatok (najó, néha de) de inkább visszamegyek a legelejére és újrakezdem mivel addig csak a "bank" pénzét buktam.

Nem én írtam a scriptet :)
A leírásodban láttam a kétszer ugyanazzal a magas téttel dolgot, viszont a végeredményt tekintve ennek nagy jelentősége nincsen.
A tőkéd fogyását tényleg lassíthatja, viszont a nyerési esélyek matematikáját nem befolyásolja, azaz marad a szerencse, illetve a megérzés, ahogy írod. A bot tud ilyen vagy hasonló funkciót, használtam is a minden második bukónál duplázást csak, de sajna a matek itt is matek, érdemi különbség nem volt a folyamatos duplázáshoz képest. Menet közben jobban teljesített, a végére kifutott.
Az első két napban kézi üzemmódban toltam, gyakorlatilag ugyanezekkel az eredményekkel, utána tértem át a botra, hogy nagyobb mintán is kipróbáljam a stratégiákat.
Ha neked huzamosabb ideig adja a 2-3-400%-ot, akkor csináld, én is azt tenném. Nekem egyelőre úgy néz ki, "nem a kártyában van szerencsém" :D

Még van 2 módszer, amit nem próbáltam ki, de a hétvégén nem fogok ezzel foglalkozni, majd csak a jövő héten. Azaz egy hét múlva újabb értékelés a projektről :D

getbtcnow2

• Ügyletszám: (4)
  • kvázi-tag
  • **
« Válasz #26 Dátum: Május 14, 2018, 10:57:39 am »
Szia Nik,
engem érdekelne ez a script meg tudnád adni az elérhetőségét?
köszönettel,

nik

• újonc
  • *
« Válasz #27 Dátum: Május 16, 2018, 09:15:42 am »
Nem is kell a hét végéig várni, megvan az eredmény a fennmaradó két stratégiáról is. Az egyik szóra sem érdemes, teljesen bukó.
A másik a következő: a lehető legtágabb nyerési esély, a 95 alá dobás, nyerésnél újraindítva az alap tét összeggel, vesztésnél 50* szorzó.
Ezek a számok azok, ahol a vesztes dobás esetén a következő nyerővel megvan az előző vesztés, plusz egy minimál haszon. Tehát elméletileg a csárt folyamatosan fölfelé megy. Az ember azt hinné, hogy 100 dobásból 95 nyer, 5 veszít, ez kezelhető.

Itt jön a képbe az, hogy nincs sorminta, tehát 100 dobásnál nem 95 nyer 5 veszít az eloszlás, hanem MINDEN dobásnál 5% esély van a vesztésre. Így 50-szerezés esetén, 0,1 téttel játszva 4 dobásnál veszítve 625000 tőke lesz a tét értéke, ha az 5. dobás is vesztés, akkor pedig sokkal több kell a következő téthez, de előtte már volt ugye vesztes tét. Tehát ha tisztán sormintaként nézi valaki, több millió egység kell ahhoz, hogy ezzel a stratégiával, 0,1 egységes kezdőtéttel egyáltalán eljuss a 6. dobásig, aminek elméletileg mindenképpen nyerőnek kell lennie.
De ugye nem sorminta van, így egyáltalán nem fix, hogy nyerő. Van, hogy a 100000. dobásnál hozza be az unalmast, van, hogy az első 100at sem éri el, azonnal lepadlózol.

Tehát a végkövetkeztetés ugyanaz, mint az előzőekben.
Ha kivételesen szerencsés ember vagy, akkor csináld, a te döntésed.
Egyéb helyzetekben, mint a kaszinóknál mindenhol, a ház nyer többet.

Botika

• újonc
  • *
« Válasz #28 Dátum: Május 24, 2018, 07:22:51 pm »
galaxy S8 -on bányászva 30h/s az átlagteljesítmény...asztali pc-n bányászva 40-50 h/s között van és csak egy töredékét kapom mint mobilon. ez miért van?

Totyamuri

• tag
« Válasz #29 Dátum: Május 25, 2018, 09:12:11 pm »
galaxy S8 -on bányászva 30h/s az átlagteljesítmény...asztali pc-n bányászva 40-50 h/s között van és csak egy töredékét kapom mint mobilon. ez miért van?

A mobil bányász nem konkrét bányászat csak egy imitáció emiatt más a hashrate és a jutalom is.