Szerző Téma: Bitcoin vásárlás, eladás a CoinCash.eu segítségével  (Megtekintve 9052 alkalommal)

CoinCash.eu

• Ügyletszám: (0)
  • újonc
  • *
Re:Bitcoin vásárlás, eladás a CoinCash.eu segítségével
« Válasz #30 Dátum: Október 19, 2018, 03:53:04 pm »
5 ATM, ebből 3 új! Budapest után bevettük Debrecent és Győrt is! 😎 Hallgasd meg a CoinColors hangos hírét!  ⤵️

https://coincolors.co/2018/10/17/kriptopenzt-banyasztak-a-lada-gyaraban-hirosszefoglalo/?fbclid=IwAR1lx121KNK7yRTrQckX2yINRr29IgsdeLqqNw9uqosWyztgtlO6ffUinKU

CoinCash.eu

• újonc
  • *
« Válasz #31 Dátum: November 19, 2018, 11:52:41 am »
Izgalmas olvasmány, mindössze 3 percet vesz igénybe. 👀💳🙂

Részletekért katt a cikkre⤵️

https://www.bitcoinbazis.hu/reszlegesen-fedezett-kriptovalutabank-mastercard/

CoinCash.eu

• újonc
  • *
« Válasz #32 Dátum: November 22, 2018, 01:15:31 pm »
Fény az alagút végén...?😳 Bízunk benne, hogy nem a vonat.🚂 A vérengzés 🔪 ellenére sorra jönnek a jó hírek ⤵️

https://coincolors.co/2018/11/20/bitcoin-alapu-index-indult-egy-vezeto-europai-tozsden/?fbclid=IwAR1CsZVI-6xe99sGQ3C2tIEBwS-NKM4lWOlSyuxovPDvsLsYrC6YgfqEk5Q

duhosnyul

• Ügyletszám: (3)
  • senior tag
« Válasz #33 Dátum: November 26, 2018, 01:30:18 am »
Kedves Coincash!

A tegnapi nap folyamán ( Vasárnap) felkerestem a váci úti ATM et és némi btc-t vásároltam, viszont volna egy építő kritikám :)

A weboldalatokon fel kellene tüntetni, hogy a bejárat munkaszüneti ünnep és vasárnapokon a Forgács utca felől van. Mert hogy hát a Váci útról nyíló bejárat zárva volt. ( eddig csak onnan mentem be ) Tegnap esett az eső mint a veszedelem. Szarrá áztam, mire egy alkesz fejű valami takarítómunkás arra bóklászott és elmondta a tuti infót. Énnekem nagyon jó helyen van az az ATM de lehet hogy másokat a hasonló nomádság elriaszt ami nektek egy lehetséges üzleti veszteség, szóval az efféle megközelítési furcsaságokat az összes ATM környékén feltérképezni okos dolog lenne.

Én nagyon örülök hogy vagytok, hajrá Coincash. Ha esetleg pozitív kritikámat honorálni szeretnétek egy unikum+sör kombinácioval 20000 shathosit a 1PJg6w5rtWXWLF7nUumh5tCdt16QSvJCg címre megtehetitek :D  " TIP IS SEXY " jeligére.

Maradok tiszelettel: Nyúúúúl.

CoinCash.eu

• újonc
  • *
« Válasz #34 Dátum: November 27, 2018, 12:27:04 pm »
Kedves Dühösnyúúúúl!  ;D

Köszönjük szépen, hogy jelezted felénk az észrevételedet. Dolgozunk rajta, hogy az ehhez hasonló helyzetek ne történjenek meg a jövőben.

Itallal és BTC-vel nem tudunk szolgálni neked, viszont felszeretnénk ajánlani egy kupont, amit a következő váltásod alkalmával tudsz igénybe venni.  ;D
A kupon részleteivel kapcsolatban kérlek vedd fel a kapcsolatot velünk a weboldalunkon található LiveChat-en vagy a  support@coincash.eu e-mail címen.

Üdv,
CoinCash.eu csapata

CoinCash.eu

• újonc
  • *

Totyamuri

• tag
« Válasz #36 Dátum: December 05, 2018, 08:10:12 pm »
Ha jol lattam ma a Zingben, kkor vegre lehet altcoinokat is eladni? :D Legalabis az LTCt ugy lattam igen.