Szerző Téma: t-shirt bitcoinért milyen weboldalt javasoltok?  (Megtekintve 1127 alkalommal)

Stephen50

• Ügyletszám: (0)
  • újonc
  • *
t-shirt bitcoinért milyen weboldalt javasoltok?
« Dátum: Január 07, 2018, 04:21:38 pm »
Sziasztok,
Teljesen kezdő vagyok. Novemberben vettem 50 USd-ért bitcoint, az eredeti bitcoin.com weboldalról letöltött bitcoin wallettel,  amit letöltöttem, debit kártyával, csak hogy megnézzem, hogy működik. Kicsit fura volt, hogy személyi igazolvány fotót, eltakart debit kártya számmal arcképes fotót kellett feltöltenem a vételhez, na meg a kb 40 dolláros jutalék, amit vmi. Simplex közvetítő cég vont le. Ami vigasztal, hogy most már a dupláját éri.
- Ami miatt írok, egyrészt,hogy a fentiek minden vásárlásnál így működnek?  ( idegenek által felkínált bitcoint nem szívesen vennék, mivel nagyon kezdő vagyok, és nincs meg a bizalmam sem.)
- A másik kérdésem, hogy hol tudom elkölteni ezt a bitcoint. New age-s pólót szeretnék (I am thinking, Love is my religion, Flower of life stb, valami ilyesmi felirattal). Az amazon.com-ról nem küldenek M.országra ilyen pólót, de hol tudok ilyen pólót, vagy legalább valami vagány adidas pólót venni bitcoinért?
Segítene valaki, pls.???

Előre is köszönöm,
Stph