Szerző Téma: expired BTC tranzakció újraélesztése  (Megtekintve 1668 alkalommal)

nonoyoyo

• Ügyletszám: (0)
  • újonc
  • *
expired BTC tranzakció újraélesztése
« Dátum: December 21, 2017, 02:11:42 pm »
Sziasztok,

Adott az alábbi tranzakció egy Coinpot fiókból:
https://www.blocktrail.com/BTC/tx/85e08ba61785715b492443dca700fa3df84836b364ac6114d15351e3e02de245

Az látom, hogy nagyon gyenge fee-vel küldték. 0.00754375 BTC-m pihen ebben az állapotban, érdeklődöm, hogy valamit én személy szerint tudok tenni, hogy megkapjam az aprópénzem?
Köszönettel,

laccesonda

• fanatikus tag
Re:expired BTC tranzakció újraélesztése
« Válasz #1 Dátum: December 21, 2017, 06:37:04 pm »
Nem vagyok nagy mágus, de szerintem csak a küldő tud tenni ez ügyben valamit, pl. újraindítja a tranzakciót. Elvileg minden visszakerült hozzá.

Atti21

• újonc
  • *
« Válasz #2 Dátum: December 22, 2017, 11:45:07 am »
Nekem is ilyen problémám van csak a MR.COIn-tól .
Ott pihen 19-e óta a bitcoinom valahol mert azt írja meg nem erösített tranzakció. Se a pénz se a bitcoin. Örül az ember :)
Viszont ha rányomok a címre van olyan fül "request fizetés" az mire szolgálhat, ha ott én ajánlanék fel valamennyi összeget akkor elindulhat?
Természeteseb a support 3 napja nem reagal se telefonra se mailre...

Illetve van még olyan rész amit láttam, hogy egy hivatkozást lehet kimásolni és valahova beilleszteni a blockba még egyszer, de hogy hogyan és hol arról fogalmam sincs... :(

Valaki segíthetne :)

Köszönöm

bitcoin333

• Global Moderator
  • Ügyletszám: (2)
  • senior tag
« Válasz #3 Dátum: December 22, 2017, 11:48:11 am »
Nekem is ilyen problémám van csak a MR.COIn-tól .
Ott pihen 19-e óta a bitcoinom valahol mert azt írja meg nem erösített tranzakció. Se a pénz se a bitcoin. Örül az ember :)
Viszont ha rányomok a címre van olyan fül "request fizetés" az mire szolgálhat, ha ott én ajánlanék fel valamennyi összeget akkor elindulhat?
Természeteseb a support 3 napja nem reagal se telefonra se mailre...

Illetve van még olyan rész amit láttam, hogy egy hivatkozást lehet kimásolni és valahova beilleszteni a blockba még egyszer, de hogy hogyan és hol arról fogalmam sincs... :(

Valaki segíthetne :)

Köszönöm

Csak a küldő tud bármit tenni. Ne csinálj semmit.

Coin_millionair

• Ügyletszám: (3)
  • fanatikus tag
« Válasz #4 Dátum: December 22, 2017, 01:08:41 pm »
Te is tudsz tenni vmit :)

Itt a válasz a problémátokra: https://bitcoin.hu/forum/index.php?topic=2931.msg13444#msg13444

De egyébként asszem 1 hét után automatikusan visszakerül a küldő tárcába az összeg :(