Szerző Téma: Aki banyaszik, hogy csinal ebbol forintot?  (Megtekintve 486 alkalommal)

Dini009

• Ügyletszám: (0)
  • újonc
  • *
Aki banyaszik, hogy csinal ebbol forintot?
« Dátum: December 16, 2017, 04:40:20 pm »
Nekem van egy L3+ banyagepem amivel csinalok penzt, de most jutottam el oda, hogy forintra valtanam a dolgot.
Erre van valakinek tuti receptje, ahol nem huznak le minden sarkon penzel?

Nezegettem mar par opciot de minden nagyon draga.

Udv,

Dini

laccesonda

• fanatikus tag
Re:Aki banyaszik, hogy csinal ebbol forintot?
« Válasz #1 Dátum: December 16, 2017, 08:16:13 pm »
Mit bányászol? Azt akarod rögtön eladni vagy átváltani bitcoin-ra s úgy eladni?

Dini009

• újonc
  • *
« Válasz #2 Dátum: December 17, 2017, 11:19:31 am »
L3+ tehat litecoint banyaszik, igen koszonom az infot eddig en is rajottem:) De melyik oldal, hogy szokta az aki banyaszik stb.. Coinbase tud sepa utalast de felek hogy baromi dragan csak, meg mire forintra atvaltja elveszik 30% a penzemnek.

Coinbaserol utaltam 9800 ft nyi bitcoint, a tranzakcio 2 orat tartott es 4500 ft ba kerult. Majdnem leestem a szekrol.

Valakinek van valami ertelmes tanacsa? Vagy itt senki sem banyaszik?

Koszi,

D

laccesonda

• fanatikus tag
« Válasz #3 Dátum: December 18, 2017, 08:28:29 am »
L3+ még nem egyértelműsíti, hogy mit bányászol, hisz scrypt algo-val létezik más coin is.

Én a helyedben pl. poloniex-en átváltanám BTC-re, aztán azt próbálnám meg eladni pl. itt, a fórumon - kicsit körülményes, de így talán keveset buksz.

dpeter

• tag
« Válasz #4 Dátum: December 18, 2017, 09:42:47 am »
Mindegy is mit bányászik. Én ezt csinálom: Exmo-ra küldöm ami kriptót szeretnék átváltani (pl ltc), onnan meg advcash-re, ott átrakom a krátyámra, és már el is lehet küldeni.
Advcash kártya igénylés 5eur, 2.95% váltási költség van, ha nem a kártya pénznemében költesz (EUR, USD kártyájuk van, meg rubel).

Dini009

• újonc
  • *
« Válasz #5 Dátum: December 18, 2017, 12:02:27 pm »
Okes koszi, forintra nem valtjak szarul? Vagy van euros szamlad? Nem tunik el sok penzed?

Mindegy is mit bányászik. Én ezt csinálom: Exmo-ra küldöm ami kriptót szeretnék átváltani (pl ltc), onnan meg advcash-re, ott átrakom a krátyámra, és már el is lehet küldeni.
Advcash kártya igénylés 5eur, 2.95% váltási költség van, ha nem a kártya pénznemében költesz (EUR, USD kártyájuk van, meg rubel).