Szerző Téma: Super profit NiceHash with GTX1050Ti  (Megtekintve 1673 alkalommal)

k0ders

• Ügyletszám: (0)
  • újonc
  • *
Super profit NiceHash with GTX1050Ti
« Dátum: November 10, 2017, 07:45:26 am »
Super profit NiceHash with GTX1050Ti
https://www.youtube.com/watch?v=8HExXiEuETA

Salvatore88

• Ügyletszám: (0)
  • újonc
  • *
Re:Super profit NiceHash with GTX1050Ti
« Válasz #1 Dátum: November 15, 2017, 08:17:56 am »
Hali

Megéri a nicehasht használni amúgy?
Jelenleg én claymoreral bányászok 3 kártyával ETH-t meg dual decredet mellette. (ethermine poolba)

Nekem kicsit idegen dolog ez a nicehash, bár szép meg jól kezelhető az alkalmazása, de valójában biztonságos azt használni? Illetve jobban megéri mint egy sima claymore ETH bányászat?

Valakinek erről tapasztalat mit éri meg jobban? Mennyire biztonságos a Nicehash?

Köszönöm előre is.

duhosnyul

• Ügyletszám: (3)
  • senior tag
Re:Super profit NiceHash with GTX1050Ti
« Válasz #2 Dátum: November 15, 2017, 07:54:29 pm »
Hali

Megéri a nicehasht használni amúgy?
Jelenleg én claymoreral bányászok 3 kártyával ETH-t meg dual decredet mellette. (ethermine poolba)

Nekem kicsit idegen dolog ez a nicehash, bár szép meg jól kezelhető az alkalmazása, de valójában biztonságos azt használni? Illetve jobban megéri mint egy sima claymore ETH bányászat?

Valakinek erről tapasztalat mit éri meg jobban? Mennyire biztonságos a Nicehash?

Köszönöm előre is.

Miért ne lenne biztonságos? Azt kell kiszámolnod hogy mondjuk 1 napi ETH bányászat után járó coint ha átváltod BTC-re  több marad vagy kevesebb.  Ha meg nem btc-t akarsz hanem ETH-t akkor természetesen nem éri meg.