Szerző Téma: Trade oldalt keresek!  (Megtekintve 1613 alkalommal)

tanaseN

• Ügyletszám: (0)
  • újonc
  • *
Trade oldalt keresek!
« Dátum: Szeptember 20, 2017, 08:31:37 pm »
Sziasztok!

A tapasztaltabbaktól kérdezném, tudtok olyan kereskedő oldalt, ahova BTC-ban tudok utalni, kereskedni, majd BTC-ben kiutalni walletre? Az anonimitás megtartása a cél, nem szeretnék fényképes igazolványos autentikációt. Mindezt kisösszegben, megközelítőleg 0.01 BTC-vel szeretném végrehajtani.

Köszi előre is!

dpeter

• Ügyletszám: (0)
  • tag
Re:Trade oldalt keresek!
« Válasz #1 Dátum: Szeptember 20, 2017, 11:13:55 pm »
BTC tranzakciókhoz általában nem kell verifikáció, poloniex, bittrex, bitfinex, exmo, ezeken mind tudsz kereskedni.
Egyedül talán kraken-hez kell valami alap verifikáció, de az is hetek mire elbírálják.

Coin_millionair

• Ügyletszám: (3)
  • fanatikus tag
Re:Trade oldalt keresek!
« Válasz #2 Dátum: Szeptember 20, 2017, 11:43:22 pm »
Kolléga által fent írtakat meg tudom erősíteni ;)

Ha kicsiben kezdenéd, akkor én még ajánlom a
livecoin.net
hitbtc.com
novaexchange.com
coinexchange.io
oldalakat is.

Első kettőn közepes a volumen, mégis viszonylag nagy az árrés a buy és sell orderek között 😉
Itt könnyen meg tudod csinálni azt, h legmagasabb buy order szinten veszel (kis várakozás után lesz aki eladja annyiért) és rögtön azt fel is teszed a legalacsonyabb sell orderre.
Hamarosan el fogják vinni... ;c)

Utolsó kettőn kicsi a volumen, itt viszont arra lehet berendezkedni, h valamit kifejezetten alacsony szinten veszel, majd beállítasz egy soxoros (akár sok 100x-os) áron eladást.
A kis volumen miatt szeretik a Pumperek, ha jóba nyúlsz bele, néhány nap, v hét várakozás után kifoghatsz egy pumpot, így akár 100x-os haszonnal is 😁

Nekem többször volt már így szerencsém  ;D
Nagy összeggel nem érdemes beszállni, mert az rajtad marad  :-\