Szerző Téma: IOTA (MIOTA)  (Megtekintve 1977 alkalommal)

grubika

• Ügyletszám: (0)
  • újonc
  • *
Re:IOTA (MIOTA)
« Válasz #30 Dátum: December 06, 2017, 07:59:48 pm »
Igen, kb mindent eladtam csak az IOTAT hagytam meg, volt egy megerzesem hogy feljebb megy, es tessek, bejott :)
Kar, hogy nem tobbel voltam benn, de vettem még most is, tuti lesz ez még 10$ is...
PIRL-rol mi a velemenyed?

Coin_millionair

• Ügyletszám: (3)
  • fanatikus tag
« Válasz #31 Dátum: December 06, 2017, 08:10:42 pm »

meneruwa

• újonc
  • *
« Válasz #32 Dátum: December 08, 2017, 09:56:16 pm »
Másik kérdés, hogyan tudok venni IOTA-t mondjuk BTC-ért, (az Exodus épp megszivatott egy tranzakcióért 4000ft-ot von le mert 8000ft-ért akartam kirakni a Coinbase-re BTC-t hogy venni tudjak valahonnan de hogy tudok egyszerűen venni) ez a Bitfinex nekem magas, azt se látom hol tudok oda berakni BTC-t, tudnátok egy leírást adni hozzá vagy ha van egyszerűbb módja nekem az is jó.

Másik az IOTA Wallet-nél azt a Seed-et kell megadni mindig ugye, tehát az megvan akkor visszaállítható a wallettem akármikor? (pl. ha másik mac-re teszem fel a wallett-et.)

Magus

• újonc
  • *
« Válasz #33 Dátum: December 14, 2017, 10:44:54 am »
Sziasztok!

Tud esetleg valaki valamit az iota és a microsoft kollaborációjárol? Arra gondolok , hogy egyáltalán tényleg létezik-e , mert pár cikkben azt olvastam hogy közös munkára készülnek, de hallottam már azt is hogy az egész csak egy félreértés.

dreammagnet

• újonc
  • *
« Válasz #34 Dátum: December 14, 2017, 08:15:17 pm »
Sziasztok!

Zöldfülű vagyok a cryptovaluta témában, de IOTA-t szeretnék vásárolni. A Poloniex-en nem tudok venni, arra már rájöttem...
Esetleg valakinek van ezzel kapcsolatos tapasztalata? Szívesen veszek minden hasznos választ.
Köszi!
« Utoljára szerkesztve: December 14, 2017, 08:24:30 pm írta dreammagnet »

kolieee

• kvázi-tag
  • **
« Válasz #35 Dátum: Tegnap - 02:20:45 pm »
Sziasztok!

Zöldfülű vagyok a cryptovaluta témában, de IOTA-t szeretnék vásárolni. A Poloniex-en nem tudok venni, arra már rájöttem...
Esetleg valakinek van ezzel kapcsolatos tapasztalata? Szívesen veszek minden hasznos választ.
Köszi!

Googleba beirod
Iota coinmarketcap
Click ott latsz majd par adatot rola es kozep tajon lessz egy chart  felette vannak fulek a masodik ful a market arra rakattintassz es ot latod hol lehet kereskedni vele amelyiket szimpatikusnak veled beregisztralsz vegig viszed az igazolasi folyamatot bekuldod a penzt(fiat/crypto) es veszel erte Iotat.