Szerző Téma: 0.15 BTC kölcsön FELVÉTEL!  (Megtekintve 3833 alkalommal)

bazaradmin

• Ügyletszám: (1)
  • tag
0.15 BTC kölcsön FELVÉTEL!
« Dátum: Április 04, 2017, 02:40:20 pm »
Üdv!

Befektetési céllal szükségem lenne 0.15 BTC-ra, jelenleg 50.000 HUF, kb. 2 hónapos lefutási idővel, szerződés írással, kamat megbeszélés szerint. Van itt olyan személy aki tudna segíteni?

Trochea

• Ügyletszám: (0)
  • újonc
  • *
Re:0.15 BTC kölcsön FELVÉTEL!
« Válasz #1 Dátum: Április 06, 2017, 02:23:38 pm »
Tanúkkal, ügyvéddel  hitelesített személyesen aláírt szerződésről lenne szó?
Milyen befektetéshez kéne a kölcsön?

bazaradmin

• tag
« Válasz #2 Dátum: Április 06, 2017, 07:52:59 pm »
A szerződés interneten vagy személyesen is létrejöhet. Az ügyvéd jelenlétét mondjuk mellőzném, mert hirtelen néztem árakat és hát... Én olyasmire gondoltam mint pl. egy moped adásvételi esetén. XY kölcsönadtam x BTC-t y-nak ekkor és ekkor, x kamattal, x ideig, visszafizetendő x BTC. Kelt, sz. ig. számok stb... A két tanú okés, attól függ, hogy tudok-e találkozni személyesen a kölcsönt adóval (vidéken lakom). Pl. Budapestre felutazni már 10E Ft oda-vissza, így már nem igazán érné meg. Ellenben online szerződéssel okmányok scannelésével is megoldható talán a dolog, ha mind két fél kitölti a szerződést és aláírva bescanneli. Bár itt a két tanú (mindkét fél részéről egy), már nem tud szerephez jutni hiszen a másik által küldött dokumentumra nem lehet utólag ráírni. Ilyen szempontból még nem gondolkodtam ezen a részén ennek a dolognak.

Egy online aukciós programhoz kellene a kölcsön, ahová BTC-ért lehet vásárolni úgymond zsetonokat, és ezekkel aukción részt venni, az aukción licitálunk a zsetonok segítségével és a nyeremény pontok átválthatók BTC-ba. Casho az androidos alkalmazás neve, nekem már többször fizetett paypal-ra amíg volt ilyen cashout lehetőség, most már csak Bitcoin cashout van. Sajnos nem tudtam visszaforgatni a pénzt mert albérletben tengődünk és hát a pénz nagy úr, így minden Ft-ra szükség volt. Röviden ennyi lenne ez a projekt, de írtam róla bővebben itt is és a netbiznisz.hu-n is.

Üdv.
« Utoljára szerkesztve: Április 06, 2017, 07:54:47 pm írta bazaradmin »

Trochea

• Ügyletszám: (0)
  • újonc
  • *
« Válasz #3 Dátum: Április 06, 2017, 09:09:46 pm »
Vidéken belül merre pontosan?

bazaradmin

• tag
« Válasz #4 Dátum: Április 06, 2017, 09:14:15 pm »
Veszprém megye, Veszprémtől kb. 20-25km.

bazaradmin

• tag
« Válasz #5 Dátum: Április 13, 2017, 10:44:50 am »
UP!