Szerző Téma: Genesis mining?  (Megtekintve 7880 alkalommal)

lbandita

• Ügyletszám: (0)
  • újonc
  • *
Genesis mining?
« Dátum: Május 20, 2016, 01:20:03 pm »
Sziasztok!
Érdeklődök valakinek van e pozitív tapasztalata a genesis- ről .
Az oldalukon csupa jót írnak, már amennyit megértek belőle, mert még nem használtam  semmilyen coint .
Egy pár éve figyelem a virtuális valutákat és  szeretnék fektetni bele, csak nem tudom még hogyan , .
írtátok a sok áramszámla miatt nem nagyon éri meg, nekem az áramért nem kell fizetnem mert olyan cégnél vagyok.
nem tudom mivel szerezhetek kis fizetés kieget. azzal ha az ingyen áram mellett gépbe ruházok -vagy felhőbe bányászok-esetleg társulok másokhoz-
Vagy nektek bányászoknak féláron adom az áramot és a gépeiteket elhelyezem. :) de tényleg!
« Utoljára szerkesztve: Május 20, 2016, 01:24:32 pm írta lbandita »

Coin_millionair

• Ügyletszám: (3)
  • fanatikus tag
Re:Genesis mining?
« Válasz #1 Dátum: Május 20, 2016, 02:50:04 pm »
Ingyen árammal mindenképpen állj neki bányászni valamit !
Bár persze ehhez kell még bányászgép vagy valami súlyos videókártya pl Scrypt bányászathot.

ASIC bányagépek durva teljesítményűek, viszont elég drágák :(

Az sem rossz 5let, hogy bérbe elhelyezel bányagépeket, bár erre már többen ráfáztak korábban :(

Coinwarz.com -on nézd meg mit éri meg leginkább bányászni (pl ETH) és ott ki tudod számolni az áramköltséggel is ill. anélkül...

fatumjewels

• Ügyletszám: (32)
  • tag
« Válasz #2 Dátum: Május 20, 2016, 08:15:44 pm »
A genesis nem éri már meg, oda ne fektess be! Nem térülne meg a kiadásod, mert nagyon sokat levonnak a költségekre. Én 2 éve vagyok náluk, 2TH/s teljesítménnyel és naponta 0,00002btc-t utalnak ki. A hashocean-ba raktam 32btc-t, az írások szerint jobb a reputációjuk és sokkal jobban fizet. DE! minden felhő alapú bányászat kockázatos! Viszont ha gépeket veszel azzal sok a macera. Áram(neked nem gond), hűtés, leáll, tönkremegy, folyamatosan figyelni, keveset termel stb.

mg007

• kvázi-tag
  • **
« Válasz #3 Dátum: Május 20, 2016, 09:16:59 pm »
A genesis felejtős.
A hashocean és társai meg szerintem mind zsákbamacska mert egyik napról a màsikra megszünhetnek a kifizetések és buksz mindent. De ezzel Te is tisztában vagy 😉 Hs magadnak bányászol az persze macerásabb de szinte nem tudsz vele bukni. Ha már egy kicsit termelt a géped utána ha legrosszabb esetben el is kell adni akkor is nullán ki tudsz szállni. Hashocean és tàrsainál amíg meg nem térül a befektetés addig para van minden nap. 😃

lbandita

• újonc
  • *
« Válasz #4 Dátum: Május 25, 2016, 01:21:40 pm »
köszönöm a válaszokat . Ha vennék is vasat nem tudnám bekonfigolni , jelenleg r7 360 2gb vga m van azzal nem tudom milyen coint érdemes bányászni.
szerintem 20KW ig tudnám terhelni a hálózatot max, minden gond nélkül.  gondoljátok át, sok pénzt lehet vele megspórolni.