Szerző Téma: Oldal létrehozás  (Megtekintve 3727 alkalommal)

Totyamuri

• Ügyletszám: (0)
  • tag
Oldal létrehozás
« Dátum: Május 06, 2017, 06:02:12 pm »
Sziasztok!

Lehet, hogy hülyeség az egész gondolatom de azért megpróbálkozom vele.
Keresek olyan embereket (elöny ha pestiek) akikkel közösen feleépítenénk egy aktív magyar bitcoin oldalt (kb mint a bitcoin.hu csak mi nem adnánk fel :D ). Na mármost, honlapkészítésben nem vagyok otthon de szeretnék tanulni. Viszont az anyagi részeit intézném (domain, szerver, ilyenek...)
Nem tudom, hogy lenne-e olyan akinek van ideje és kedve is ilyenhez, benne lennétek?

Üdv,
Attila

bazaradmin

• Ügyletszám: (1)
  • tag
Re:Oldal létrehozás
« Válasz #1 Dátum: Május 06, 2017, 06:24:02 pm »
Itt egy csapat már összejött egy másik topikban. Biztos lenne rá érdeklődő. Szívesen olvasnék magyarul cikkeket, weboldal szerkesztést még nem is kell túlgondolni, ez a fórum is SMF motort használ cikkeknek meg egy blog motor is megteszi.  Viszont a domain választás az elég lényeges, hogy rátaláljanak az oldalra. Én először 2013 környékén keveredtem ide egy origós btc cikknek köszönhetően (google-ba beírtam, hogy Bitcoin fórum), bár akkor nem regisztráltam mert nem igazán értettem ezt a dolgot. Pénztárca, bányászat, tranzakció,  aztán jegeltem is sajnos... Tavaly kezdtem el ezzel az egésszel foglalkozni, bár még mindig vannak dolgok azért amit nem értek.
« Utoljára szerkesztve: Május 06, 2017, 06:26:17 pm írta bazaradmin »

Totyamuri

• tag
« Válasz #2 Dátum: Május 06, 2017, 06:38:12 pm »
Én is a tanulófázisban vagyok, viszont szeretnék létrehozni egy közösséget. Mivel ha lenne egy aktív, jól müködö oldal aminek a közössége is aktív akkor sokkal több információ és tapasztalat-áramlás lenne, s szerintem ez senkinek se ártana :D

bazaradmin

• Ügyletszám: (1)
  • tag
« Válasz #3 Dátum: Május 06, 2017, 07:26:30 pm »
Aktív magyar közösség az van, írd be google-ba, hogy székelyvegán fórum, van youtube csatornája is, mára kb. 30 vga-val bányászik, elég jó videók vannak fenn a kripto pénzekről, természetesen magyarul. Amerikában él jelenleg, napi szinten képben van a kripto helyzettel, na nem azért mert ott él, hanem az angol tudása miatt. Tőle hallottam, hogy még 2018-ban is fog menni az ETH bányászat mert kitolták "állítólag" (ezt valaki itt a fórumon kérdezte is).
« Utoljára szerkesztve: Május 06, 2017, 07:32:24 pm írta bazaradmin »

Coin_millionair

• Ügyletszám: (3)
  • fanatikus tag
« Válasz #4 Dátum: Május 07, 2017, 11:32:11 am »
Én voltam aki kérdezte :)
Köszi a választ, mondjuk bedobhattad volna oda is, mert itt csak véletlenül láttam meg :(

Aktívnak aktív közösség van itt, bár nem túl nagyszámú.
Alapszakmám programozó ugyan, de 15 éve nem azt csinálom így mára már nem megyek vele semmire.
Viszont a Cryptókkal azért napi/heti szinten képben vagyok, angolom is jó, éltem USA-ban én is pár évet, de sajnos hazajöttem :)
Azóta sokat felejtek :(

Viszont cikkek fordításában bőven be tudnék segíteni.

Szóljatok ha indul az oldal...
peace

Ricsy05

• újonc
  • *
« Válasz #5 Dátum: Május 08, 2017, 07:33:58 am »
Ott van a bitcoinbazis.hu teli hírekkel magyarul csak a fórum van kihalva