Szerző Téma: digibyte bányászat - antminer s5 vagy Gridseed G-Blade Scrypt miner?  (Megtekintve 2473 alkalommal)

Totyamuri

• Ügyletszám: (0)
  • kvázi-tag
  • **
Re:digibyte bányászat - antminer s5 vagy Gridseed G-Blade Scrypt miner?
« Válasz #30 Dátum: Augusztus 11, 2017, 08:55:51 pm »
Na én is beálltam a sorba, beüzemeltem egy  s1 et, ha már nem vittétek el sörért :)

Kitermelek 1000 DGB-t és várok amíg százezer shathosi lesz darabja :)

Most hogy megvan az 1000  DGB felteszem a kérdést. Miért is bányászunk Digibte coint?
Én nem nagyon foglalkozom altcoinokkal , de nekem olyan fingi-lingi coinnak néz ki, van benne valami komolyabb potenciál vagy csak azért bányásszák mert az öreg  bitcoin minerekkel ki lehet túrni?
Félreértés ne essen nem kívánom senki  kedvenc coinját lefikázni, csak kíváncsi vagyok ki miért bányássza.

Fiatal meg ez a coin es szerintem alularazott, pedig mar nem egyszer ugrott ki az arfolyam :D 2-3 ev es szerintem egy magasabb stabilabb arfolyama lesz

4ndreaux

• Ügyletszám: (0)
  • újonc
  • *
Re:digibyte bányászat - antminer s5 vagy Gridseed G-Blade Scrypt miner?
« Válasz #31 Dátum: Szeptember 27, 2017, 12:04:13 pm »
Sziasztok!

Gondoltam adok ennek a DigiByte-nak egy esélyt és ráirányítottam az S3-am "felét" (balance) erre a blockfactory-s poolra.

10 óra 18 perc után  2131 "Bad work" van,  és csak 474 "Accepted", valamint 7 "Rejected"...

Ehhez képest, a másik "fele" ugyanennyi idő alatt BTC-be 9664 "Accepted"-et tolt be, 0 "Bad work" mellett....

Ez így szerintetek normális?