Szerző Téma: ELADÓ 160 MHs Scrypt miner [Alchemist AlcheMiner 256]  (Megtekintve 1262 alkalommal)

smilo

• Ügyletszám: (0)
  • újonc
  • *
ELADÓ 160 MHs Scrypt miner [Alchemist AlcheMiner 256]
« Dátum: Április 20, 2017, 07:15:46 pm »
Sziasztok,

Eladóvá vált Alcheminerem állapotához igazított árral: 350e huf.

Amit tudni kell a műszaki állapotáról:
Gyárilag 1 controllerrel vezérelt 8 hashboard adja ki a 256 MHs teljesítményt. Kettő hasboard sajnos kimaradozó tápellátás miatt üzemképtelenné vált (nagyteljesítményű minőségi szünetmentes használata ajánlott, ilyenem is van eladó) és egy harmadik pedig pár nap futás után instabillá válik. Ennek megfelelően csak az 5 stabilan üzemelő hashboard teljesítményét tüntettem fel összteljesítményként. Az 5 deszka hibátlan, szünetmentessel hónapokon keresztül gondozás mentesen teszik a dolgukat.
A deszkák gyári pcie tápcsatlakozói hosszabb távon nem voltak megbízhatóak, így sorkapocs helyettesíti őket. Ez esztétikailag nem megnyerő, de stabilitást tekintve problémamentes.
A 8 board netto 2200W tápigényű volt, 5 board esetén a tápigény netto 1400W körüli.
Természetesen adom hozzá az elpusztult deszkákat is, ha valaki otthon van elektronikai panelek javításában láthat benne fantáziát.
Aki szalon állapotú minert keres, annak nem tudom ajánlani, de az LTC árfolyamot tekintve jobb befektetés lehet, mint annó a kocsmai nyerőgépek. :)
Próbaüzem egyeztetés alapján hétvégén kivitelezhető, garancia -ahogyan az a használt minerekre megszokott- nincs.

bohockodo

• tag
Re:ELADÓ 160 MHs Scrypt miner [Alchemist AlcheMiner 256]
« Válasz #1 Dátum: Április 20, 2017, 08:02:20 pm »
egy ket képet tudnal kuldeni rola? a dobozos verzio a tied is?

smilo

• újonc
  • *
« Válasz #2 Dátum: Április 20, 2017, 09:00:24 pm »
Szia!

Most fotózni nem tudom, de ezek voltak a "hivatalos" gyártói fotók.  Ez ha nem tévedek 5U rack design, de a rögzítő pántok és kiemelő fülek nincsenek meg hozzá. Elől 3 szívó, hátul 3 fújó venti, deszkánként külön-külön monumentális alcsi hűtőbordák, egész nehéz a dög.
Ha nem látszódik sem a csatolmány sem a link, akkor dobj mail címet és küldöm a neten elérhető hivatalos fotókat, meg valamikor készítek magaról a gépről is, de karcokon és az említett sorkapcsos tápkábeleken kívül különbséget nem lehet felfedezni.

http://www.bitcoinupdate.nl/uploads/3/3/0/6/330647/6842194_orig.jpg
http://www.cryptocoinsrevolution.com/images/alchemist-96mhs.jpg

bohockodo

• tag
« Válasz #3 Dátum: Április 21, 2017, 08:00:00 pm »
ja en is ezt talaltam rola...