Szerző Téma: Keress Bitcoint androidos készülékeddel  (Megtekintve 2903 alkalommal)

bazaradmin

• Ügyletszám: (0)
  • újonc
  • *
Keress Bitcoint androidos készülékeddel
« Dátum: Július 10, 2016, 03:44:40 pm »
Sziasztok.

Találtam egy jó alkalmazást amivel tényleg bitcoint lehet keresni 1000 pont 1$ vagy kikérhető paypalra is a pénz ebben az esetben 10000 ponttol fizet 10$. Naponta én 0.4-0.8$-t keresek, nincs kockazat mint pl hashocean... És hasonló oldalak viszont foglalkozni is kell a dologgal, appokat kell telepíteni és elindítani. Évente 300-400$-t lehet vele keresni ami nem rossz napi 5 perc munkaert. Lehet vonaton, buszon, otthon csinalni. Mivel dollárban fizet érdemes akkor kikérni a btc-t ha kicsit alacsonyabb az árfolyam. Ha érdekel kérlek használd az ajánló linkemet:

Refferal link: https://bnc.lt/jJen/CezJpyIU5t

Kódom regisztrációnál:

IFR2XCH

Proof:

kosmóki

• újonc
  • *
Re:Keress Bitcoint androidos készülékeddel
« Válasz #1 Dátum: Július 15, 2016, 07:17:06 pm »
próbálta már valaki?

bazaradmin

• újonc
  • *
« Válasz #2 Dátum: Július 17, 2016, 07:10:05 pm »
Szia. Fizet rendszeresen, itt írtam róla bővebben is:

http://netbiznisz.hu/viewtopic.php?f=39&t=7664

Vannak a kifizetésekről is képek, az utolsó kifizetés óta 4000 felett járok pontokban, de még egyelőre nem kértem ki mert paypal részét is tesztelni szeretném.
« Utoljára szerkesztve: Július 17, 2016, 07:11:52 pm írta bazaradmin »

bazaradmin

• újonc
  • *
« Válasz #3 Dátum: Március 20, 2017, 06:31:43 pm »
Sziasztok!

Kicsit átalakult az app, licitálni lehet különböző nyereményekre, pontok, gems, taps. Bitcoinba fizet az app. Vállalom, ha befizetsz nálam pl. 10$ btc-t két héten belül 15-ot utalok vissza. Pontos idot nem tudok adni mert attól fugg, hogy alakulnak a licitek. Természetesen garanciát vállalok az általad befizetett pénzre, nem piramis játék, nem álbányász társaságba fektetett be. Annyi dolgod van, hogy x összeget elutalsz az én btc számlámra a te penzedet beforgatom, te is jól jársz és én is. Kifizetési bizonylat a netbiznisz.hu-n! Írj e-mail-t savallohordo kukac gmail pont com. Vagy írj privát.
« Utoljára szerkesztve: Március 20, 2017, 06:37:18 pm írta bazaradmin »