Szerző Téma: Advcash dombornyomott/virtuális €/$ alapú MasterCard bankkártya  (Megtekintve 13443 alkalommal)

padawan

• Ügyletszám: (3)
  • tag
Advcash dombornyomott/virtuális €/$ alapú MasterCard bankkártya
« Dátum: Június 21, 2016, 10:29:41 am »
Többen kérdeztétek, hogy miként csinálom ezt a bankkártyás dolgot, leírom ide is (ref linket tartalmaz, de mivel minden tranzakció ingyenes így nem kapok semmit)

Szóval regisztráltsz itt: https://exmo.com/?ref=251073
Ezután ide tudsz feltölteni több féle kriptovalutát, ahogy ethereumot is. Ezt átváltod euroba majd lesz egy ilyen hogy exmo kód. Ott generálsz egy kódot kifizetéshez, amivel be tudsz fizetni itt: http://wallet.advcash.com/referral/12b625ba-0590-4c87-8dd1-670185b67624
Azért kacifántos kicsit, mert így úszod meg tranzakciós díj nélkül. Itt ha regisztráltál akkor az első pár napban tudsz olcsóbban (5€) dombornyomott mastercardot igényelni, amit kiküldenek neked postán 2-3 hét alatt. Érdemes EUR alapút választani, mert azt a környező országokban, Budapesten és Győrben is tudsz felvenni (sajna Euronetes ATM-ből nem, mert az a Euronetnek nem éri meg, csak OTP-sből, de az is elég) :)

Tudsz virtuális kártyát is csinálni, az csak 1 €/$. Advcash-re tudsz bitcoinban is befizetni, de rosszabbul váltja mint az exmo.
Utána már használhatod a kártyád pénzfelvételre, fizetésre és így tovább.

Bármi kérdés van keressetek meg.
« Utoljára szerkesztve: Június 21, 2016, 10:46:32 am írta padawan »

Bluebay

• Ügyletszám: (10)
  • kvázi-tag
  • **
Re:Advcash dombornyomott/virtuális €/$ alapú MasterCard bankkártya
« Válasz #1 Dátum: Június 21, 2016, 10:49:32 am »
Körülbelül mekkora extra költséggel lehet így exmo útján feltölteni? És mi a minimum/maximum?
Köszi

padawan

• tag
« Válasz #2 Dátum: Június 21, 2016, 11:03:20 am »
Körülbelül mekkora extra költséggel lehet így exmo útján feltölteni? És mi a minimum/maximum?
Köszi

Extra költséged nincs. Legalábbis én csütörtökön adtam el és a coinmarketcap-es árfolyamhoz képest 2 cent különbség volt csak exmo-n. Egy költség van, az pedig a 2,99€ pénzfelvételi díj, vagy ha más valutában fizetsz akkor 2,95%-os valuták közti váltás díja, illetve nyilván a bankkártyák egyszeri díja.
Minimumot nem tudom, de nyilván pár száz eurot érdemes kivenni, hogy százalékosan redukálódjon a fix költséged, legalábbis szerintem 100 € alatt nem éri meg.
Maximum egy verifikált account-nál azt hiszem 3000 €.

Bluebay

• Ügyletszám: (10)
  • kvázi-tag
  • **
« Válasz #3 Dátum: Június 21, 2016, 01:35:43 pm »
Ez azt jelenti, hogy az exmo-s módszerrel euróban vásárolni btc árfolyamon tudok?:) Az szuper lenne

padawan

• tag
« Válasz #4 Dátum: Június 21, 2016, 01:46:06 pm »
Ez azt jelenti, hogy az exmo-s módszerrel euróban vásárolni btc árfolyamon tudok?:) Az szuper lenne

Leegyszerűsítve igen :)

Sparks

• Ügyletszám: (0)
  • tag
« Válasz #5 Dátum: Június 21, 2016, 03:56:10 pm »
Hozzá teszem, hogy BTC-e-ről is 0% már a díj, így onnan is lehet BTC-e kóddal pénzt feltölteni. Ott talán gyorsabban pörög a biznisz, én manapság ott adom el a bitcoinokat, ha épp euróra van szükségem. Érdemes mindkét váltó árfolyamát megnézni és az aktuálisan jobbat választani. De BTC-e pörgősebb hely és azt hiszem 3 conf elég a kiutaláshoz is.

padawan

• tag
« Válasz #6 Dátum: Június 21, 2016, 04:12:35 pm »
Hozzá teszem, hogy BTC-e-ről is 0% már a díj, így onnan is lehet BTC-e kóddal pénzt feltölteni. Ott talán gyorsabban pörög a biznisz, én manapság ott adom el a bitcoinokat, ha épp euróra van szükségem. Érdemes mindkét váltó árfolyamát megnézni és az aktuálisan jobbat választani. De BTC-e pörgősebb hely és azt hiszem 3 conf elég a kiutaláshoz is.

Nem ismerem azt, hogy onnan hogy lehet kivenni, de amikor megoldást kerestem rá, próbáltam arra helyezni a hangsúlyt, hogy olyat találjak, ami minél olcsóbb és nem szúr szemet drágalátos adóhatóságunknak, ami az által biztosítva van, hogy nem egy Magyarországon adózó és bejegyzett cég és service provider kezeli a tranzakciókat, hanem egy (nagy valószínűséggel) orosz.

mrwhite

• Vendég
« Válasz #7 Dátum: Június 22, 2016, 10:03:05 am »
Király, köszi az infót.  8)

Sparks

• tag
« Válasz #8 Dátum: Június 22, 2016, 11:25:51 am »
Nem ismerem azt, hogy onnan hogy lehet kivenni, de amikor megoldást kerestem rá, próbáltam arra helyezni a hangsúlyt, hogy olyat találjak, ami minél olcsóbb és nem szúr szemet drágalátos adóhatóságunknak, ami az által biztosítva van, hogy nem egy Magyarországon adózó és bejegyzett cég és service provider kezeli a tranzakciókat, hanem egy (nagy valószínűséggel) orosz.

Jah, ha arra gondolsz, a BTC-e is ruszki :) Ugyan olyan kóddal lehet a pénzt áttolni Advcash-re, mint a másikról. Érdemes regelni oda is.

padawan

• tag
« Válasz #9 Dátum: Június 22, 2016, 11:41:04 am »

Jah, ha arra gondolsz, a BTC-e is ruszki :) Ugyan olyan kóddal lehet a pénzt áttolni Advcash-re, mint a másikról. Érdemes regelni oda is.

Akkor a végeredmény ugyanúgy az advcash :)

Sparks

• tag
« Válasz #10 Dátum: Június 22, 2016, 12:52:55 pm »

Ja , bocs, akkor pont a lényege nem ment át a mondandómnak :D
Szóval  ha BTC-e-n váltom át a bitcoint euróra vagy dollárra, akkor onnan az Advcash oldalra BTC-e kóddal ugyan úgy ingyenes az áttöltés, mint  az Exmo oldalról :) Azért írtam csak, mert sokszor van, hogy jobb az árfolyam egyiken-másikon és érdemes mindkettőt használni :) Pláne, hogy a BTC-e picit pörgősebb, hamarabb eladható jobb áron a kriptovaluta és kevesebb konfirmáció elég a továbbküldéshez.

padawan

• tag
« Válasz #11 Dátum: Június 22, 2016, 01:29:56 pm »

Ja , bocs, akkor pont a lényege nem ment át a mondandómnak :D
Szóval  ha BTC-e-n váltom át a bitcoint euróra vagy dollárra, akkor onnan az Advcash oldalra BTC-e kóddal ugyan úgy ingyenes az áttöltés, mint  az Exmo oldalról :) Azért írtam csak, mert sokszor van, hogy jobb az árfolyam egyiken-másikon és érdemes mindkettőt használni :) Pláne, hogy a BTC-e picit pörgősebb, hamarabb eladható jobb áron a kriptovaluta és kevesebb konfirmáció elég a továbbküldéshez.

I seeeee :)

Zorg33

• Ügyletszám: (4)
  • újonc
  • *
« Válasz #12 Dátum: Augusztus 07, 2016, 09:39:32 pm »
Mikor utoljára néztem a bitcointalkon a debit card topicot, akkor az AdvCash már átkerült a scam kategóriába, állítolag nagyon tűnnek el a pénzek...

padawan

• tag
« Válasz #13 Dátum: Augusztus 10, 2016, 03:07:32 pm »
Mikor utoljára néztem a bitcointalkon a debit card topicot, akkor az AdvCash már átkerült a scam kategóriába, állítolag nagyon tűnnek el a pénzek...

vettem már le róla pénzt többször és most is van rajta ~150euro, eddig semmilyen baj nem volt velük, ma-holnap megint fogok majd felvenni casht

Sparks

• tag
« Válasz #14 Dátum: Augusztus 10, 2016, 10:08:46 pm »
Egyébként a coinsbank.com is ad ilyen kártyát, nekem most a legújabb onnan van. Az előnye az advcash-hez képest, hogy azonnal BTC-ből váltja a pénzt, tehát ráutalom a pénzt a számlára, beállítom az eurós kártya alá és amikor vásárolok akkor átváltja és fizetek is vele. Hátránya, hogy kb. 2%-ot sarcolnak minden vásárlásnál. De igen normális a BTC/EUR árfolyamuk, és ahhoz képest vesznek le 2 %-ot. Ha eladod a market részükön a BTC-t és átváltod euróra, akkor ennyi sincs. Én most 2 hetet nyaraltam messzeföldön és oda ezeknek a VISA kártyáját vittem és minden költésemet ezzel intéztem :) Király érzés volt bitcoinnal fizetni (tőzsdézek és épp előtte bejött egy nagyobb adag zsé, azt költöttem élvezettel)  8)
Ja és azt hiszem 2500 eurót lehet így elkölteni, addig nem kérnek semmi papírt, csak adatok kellenek bemondásra... ;)
Persze a kártya pénzbe kerül, a küldése is, konkrét árfolyamok a honlapjukon.
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 10, 2016, 10:10:27 pm írta Sparks »